ENDÜSTRİ

ENDÜSTRİ


Endüstriyel tesis montajı

Firmamız, çok maksatlı iş güvenliği ekipmanları sağlayıcısı, inşaat taahhüt işleri, boru ve ekipman izolasyonu, boyası, çelik ve boru montajı alanında da hizmet vermekte olup, sektörün pek çok alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile BECHTEL-ENKA M.T.O.’nın yapımını üstlendiği İzmir Doğal Gaz Elektrik Çevrim Santrali’nin boru ve ekipman izolasyonlarını bir kısmının boyasını yapmıştır.

Endüstri alanında yaptığımız işler:
  • Boru ve ekipman montajı ve izolasyonları
  • Boru ekipman raspa ve boyası
  • İnşaat taahhüt işleri
  • Endüstriyel tesislerin yangın ve atık toplama teçhizat ve makinaları tedariği

DOĞAL GAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ İZOLASYONU

1,520- MEGAWATT

22.000M2 – boru ve ekipman izolasyonu;

Sanayi buhar devrelerine taş yünü ve galvaniz veya alüminyum sac uygulaması. Sıcak su devrelerine cam yünü ve galvaniz sac veya alüminyum sac uygulaması.

Sıcak izolasyon uygulamalarında yüzey genişliği, akışkan sıcaklığı ve yalıtım yapılacak boru, yüzey ve tank gibi sistemlerin kapalı alan veya dış hava şartlarına maruz olması gibi faktörler göz önüne alınarak kullanım alanına göre cam yünü, kaya yünü, seramik yünü, Cam Köpüğü, Poliüretan, Elastomerik kauçuk gibi ürünlerden uygun olan seçilir.

Boru, tank ve ekipman gibi yüzeylerin yalıtım yapılmış dış yüzeyleri alüminyum, paslanmaz, galvaniz, aluzinc, pvc gibi kaplamalar ile kaplanarak sisteme mukavemet ve buhar direnci kazandırılır.

Sıcak izolasyon uygulaması, Termik santral izolasyonu, doğalgaz dönüşüm santrali izolasyonu, çimento üretim tesisi yalıtımı, Cam üretim tesisleri, Kimyasal üretim tesisleri, gıda üretim tesisleri, soğutma kuleleri, ısıtma-kurutma fırınları, sıcak yağ tesisatları, buhar kazan ve tesisatları, duvar, zemin ve çatı yüzeyleri ve özel ısı yalıtımı gereken durumlar için ideal bir sistemdir.

PROFESYONEL KADRO

PROJELERİNİZİ PROFESYONELLERE TESLİM ETMEK İSTERSENİZ, BİZLER HAZIRIZ!

PROJELERİMİZDEN son fotoğraflar