HAKKIMIZDA

EGE İMBAT A.Ş. HOŞGELDİNİZ!


Biz kimiz?

Ege İmbat A.Ş. , genç ve sektörde deneyimli bir grup profesyonel tarafından 1999 yılında kuruldu ve uluslararası alanda etkinliği olan bir kuruluş haline geldi. Türk Endüstrisine iş güvenlik ekipmanlarını sağlamada, yüksek teknoloji ekipmanları ve kapasitesi ile toplam kalite anlayışı, “Kalite kontrol edilmez, üretilir.” felsefesi ile müşteri ve çevre tatminini üst düzeyde sağlayan lider kuruluşlardan biridir. İzleyen yıllarda çok maksatlı iş güvenliği ekipmanları sağlayıcısı, inşaat taahhüt işleri, boru ve ekipman izolasyonu, boyası, çelik ve boru montajı alanında da hizmet vermekte olup, sektörün pek çok alanında faaliyet göstermektedir

Son yıllarda Kişisel Koruyucu Donanım sektöründe bir atılım yaparak bir Türk markası olan BBU ile yerimizi daha da sağlamlaştırmış bulunmaktayız.

Türkiye ve Ege Bölgesi genelindeki mevcut başarısını aynı istikrarla, profesyonelce, maksimum verim ve uygun zamanda hizmet anlayışıyla sürdürmek, sınırları zorlamak, daha dinamik ve daha güçlü, daha kaliteli hizmet anlayışıyla lider konumunda ilerleyebilmek, müşterileri, çalışanları ve toplumun ihtiyaç ve beklentilerindeki değişiklikleri önceden tahmin eden, bu ihtiyaç ve beklentileri aşarak karşılayıp ve sürekli gelişmek için yönetim stratejileri oluşturan bir şirket olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

İşin ve işletmenin büyüklüğü ne olursa olsun en uygun çözümü Ege İmbat A.Ş. sunar.


Bizi neden seçmelisiniz…?

18 yıllık deneyim

Türkiye’deki iş güvenliği tedarikçi şirketleri arasında en deneyimli firmalardan birisiyiz ve tecrübemizi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Kaliteli hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Düşük maliyetler

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm hizmet ve ürünleri tek noktadan sağlayarak doğru ürün, zamanında teslim ve bilgilendirme problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

2006 yılından bu yana kendi markası olan BBU Safety® ile yoluna başarı ile devam eden firmamız, sektöre başladığı günden bu yana, en büyük hayali olan üretim sektöründe de yer almış ve yüksek standartlarda İş Güvenliği Bareti üretimine başlamıştır.

Sektörümüzde faaliyet gösteren yerli üreticilerin, hep daha ucuz olsun mantığı ile, kaliteli ürün pazara çıkmamış, yıllarca Avrupalı ve yabancı markaların fahiş fiyatlarla ülkemiz pazarında varlıkları bizleri hep rahatsız etmiştir.

Avrupalı firmaların Uzakdoğu’da çok düşük fiyatlara üretim yaptırıp marka kuvvetleri ile ülkemizde %400-500 karla ürün satmalarını yıllarca izlemek durumunda kaldık. Hatta küresel çok bilindik markaların dünya üzerindeki en yüksek fiyatları Türkiye pazarında uyguladığı da çok üzücü bir gerçektir.

Bu sebeplerle hayalimiz olan üretime başladık ve BBU® Safety markası ile %100 yerli ürünlerimizi siz değerli tedarikçi ve kullanıcıların beğenisine sunduk.TESTIMONIALS

For the companies that we provide worker safety and security services, all the PPE of about 90.000 workers are completely and perfectly supplied by Ege Imbat.
Emre AYAZ

Director, Egeli OSGB